O firmie

Auto Moto Expert to profesjonalna firma zajmująca się dystrybucją części i akcesoriów do samochodów osobowych i dostawczych, wyposażenia i narzędzi dla warsztatów.

Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości towarów i fachowej, profesjonalnej obsługi. Obsługujemy klientów hurtowych i detalicznych oferując bardzo dobre ceny. W naszym magazynie centralnym znajduje się kilkadziesiąt tysięcy części zamiennych dostępnych od ręki.

Dzięki sieci hurtowni i sklepów oraz niezawodnej logistyce możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych doradców handlowych oraz współpracy z najlepszymi dostawcami stworzyliśmy kompleksową ofertę do warsztatów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych, firm posiadających własną flotę, a także do klientów indywidualnych.

Naszych Partnerów Handlowych wspieramy nowoczesnymi technologiami informatycznymi dającymi możliwość zamówień towaru 24h na dobę. Wspieramy ich w zakresie szkoleń prowadzonych przez specjalistów branży motoryzacyjnej. Wprowadziliśmy szereg udogodnień, uproszczeń finansowych i programów lojalnościowych skierowanych do naszych Partnerów Handlowych.

Stawiając na partnerstwo, indywidualne podejście do klienta i kompleksową ofertę, staliśmy się jednym z liderów rynku części samochodowych w regionie i solidnym partnerem w biznesie.

Nasza pozycja na rynku jest efektem ciężkiej pracy, zaangażowania pracowników, stawiania ambitnych celów oraz dbałości o najwyższą jakość obsługi.

Zobacz galerię zdjęć »