Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Nysa

O firmie

AUTO MOTO EXPERT to profesjonalna firma zajmująca się dystrybucją części i akcesoriów do samochodów osobowych i dostawczych, wyposażenia i narzędzi dla warsztatów.

Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości towarów i fachowej, profesjonalnej obsługi. Obsługujemy klientów hurtowych i detalicznych oferując bardzo dobre ceny. W naszym magazynie centralnym znajduje się kilkadziesiąt tysięcy części zamiennych dostępnych „od ręki”.

Dzięki sieci hurtowni i sklepów oraz niezawodnej logistyce możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych doradców handlowych oraz współpracy z najlepszymi dostawcami stworzyliśmy kompleksową ofertę do warsztatów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych, firm posiadających własną flotę, a także do klientów indywidualnych.

Naszych Partnerów Handlowych wspieramy nowoczesnymi technologiami informatycznymi dającymi możliwość zamówień towaru 24 h na dobę. Wspieramy ich w zakresie szkoleń prowadzonych przez specjalistów branży motoryzacyjnej. Wprowadziliśmy szereg udogodnień, uproszczeń finansowych, programów lojalnościowych kierowanych do naszych Partnerów Handlowych.

Stawiając na partnerstwo, indywidualne podejście do klienta, oferując najlepszą ofertę, staliśmy się jednym z liderów rynku części samochodowych w regionie i solidnym partnerem w biznesie.

Nasza pozycja na rynku jest efektem ciężkiej pracy, zaangażowania pracowników, stawiania ambitnych celów oraz dbałości o najwyższą jakość obsługi.

Zobacz galerię zdjęć »